İçeriğe atla

Genel

Battaniyeli Bebek Yatak Örtüsü Özellikleri

tarafından Wiwico Digital Agency 05 May 2024

Bebekler doğdukları andan itibaren bizlerin korumasına ihtiyaç duyar ve bu korunma ihtiyacı belirli bir yaşa kadar devam eder. Bu süreçte anne ve baba adayları bebekleri için her şeyin en iyisini ve en güzelini bulmayı ister. Bizler ürettiğimiz ve satışını gerçekleştirdiğimiz battaniyeli bebek yatak örtüsü ile bebeğiniz için istediğiniz en iyi ürünleri temin edebileceğiniz bir firma olarak öne çıkıyoruz. Son derece fonksiyonel olan ürünümüzü isterseniz yorgan isterseniz battaniye veya dekoratif ürün olarak kullanabilirsiniz.

Battaniyeli Bebek Yatak Örtüsü Nedir?

 

Battaniyeli bebek yatak örtüsü birçok amaçla kullanılabilecek son derece etkili bir üründür. Bebekler genellikle kendi battaniye veya yorganlarına alıştıklarında farklı bir üründe uyumakta zorlanırlar. Bu sebeple sizlere hem battaniye olarak hem de yorgan olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün üretiyoruz. Ayrıca bu ürünü bebeğiniz büyüdüğünde isterseniz dekoratif ürün olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani bu ürüne ödeyeceğiniz ücretin karşılığını rahatlıkla alabileceğiniz belirtmek isteriz. Üstelik firmamızdan temin edeceğiniz ürünler yüksek kalite olduğundan dolayı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Battaniyeli Bebek Yatak Örtüsünün Özellikleri

 

Bebeğiniz için özel ürünler arıyorsanız battaniyeli bebek yatak örtüsü tam size göre bir üründür. Ürün sahip olduğu özellikleri ile hem bebeğiniz için oldukça konforlu hem de sizin gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir üründür. Ürünün genel olarak özelliklerinden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

·Öncelikle bu ürün çok amaçlı olarak tercih edilebilecek bir üründür. Daha önce de vurguladığımız gibi yorgan, battaniye ve dekoratif örtü olarak rahatlıkla kullanılabilir.

·Özel olarak üretilen ürünün iç kısmı 1. Sınıf malzeme elyaftan, altı kısmı özel battaniyeden, üst yüzeyi ise oeko-tex sertifikaya sahip özel kumaştan üretilmektedir. Sahip olduğu bu özellikleri ile ürün adeta ömürlük olarak kullanılabilecek bir üründür.

·Bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmayacak özel ürünlerden imal edilmektedir.

·Farklı ölçülerde üretilebilen bir üründür. İstediğiniz ölçüyü sipariş verirken işaretleyebilirsiniz.

·Farklı ölçülerin yanı sıra ayrıca birçok farklı renk ve desen seçeneği vardır. Bebeğinizin odasına özel istediğiniz renk ve deseni bulabilirsiniz.

·Ürünü rahatlıkla çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Güvenilir Firma

Başta battaniyeli bebek yatak örtüsü olmak üzere bebeğiniz için ihtiyacınız olan birçok çeşit ürün için güvenilir firma arıyorsanız, bizler bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunan firmalardan biri olmaktayız. Satışını gerçekleştirdiğimiz her ürün bebeğinizin sağlığı düşünülerek özel olarak üretilmektedir. Bu konu üzerinde özellikle önemle duruyoruz ve malzeme seçiminde son derece dikkatli davranıyoruz. Ayrıca ürünü uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmeniz için de ayrıca dayanıklı ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Battaniyeli bebek yatak örtüsü ayrıca son derece işlevsel olduğundan dolayı anne ve babaların işlerini ekstra kolaylaştırmaktadır. Bebeğiniz için aradığınız her şey için sitemizi ziyaret edebilir ve birkaç dakikada sipariş vererek bebeğiniz için en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Görünümü satın alın

Seçenekleri Seçiniz

Seçeneği Düzenle
this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler

Before you leave...

Take 20% off your first order

20% off

Enter the code below at checkout to get 20% off your first order

CODESALE20

Continue Shopping