Hakkımızda

MERHABA!

BEN SINEM; 36 YAŞINDA, EVLI 2 ÇOCUK ANNESIYIM. MIMAR SINAN GÜZEL SANATLAR ÜNIVERSITESI - MODA TASARIMI MEZUNU BIR TASARIMCIYIM. 

BIR SÜRE ÇEŞITLI HAZIR GIYIM FIRMALARINDA TASARIMCI OLARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA EŞIMLE BERABER İTALYA'NIN NAPOLI KENTINE YERLEŞTIK VE 3 YIL KADAR ORADA YAŞADIK.

ANNE OLDUKTAN SONRA YURTDIŞINDA OLDUKÇA POPÜLER OLAN 'KIŞIYE ÖZEL UYKU SETI TASARIMI' ALANINDA TÜRKIYE'DE BIR BOŞLUK OLDUĞUNU FARKETTIM. İLK ÖNCE KENDI KIZIM VE DAHA SONRA ÇEVREM IÇIN TASARLADIĞIM ÜRÜNLER HERKES TARAFINDAN ÇOK BEĞENILDI.

HAZIRAN 2015'TEN BERI SIZLER IÇIN EN KALITELI VE EN KIŞIYE ÖZEL UYKU SETLERINI HAZIRLIYORUZ. HEM KUMAŞ TASARIMI HEM DE ÜRÜN GELIŞTIRME AŞAMALARINDA TITIZLIKLE ÇALIŞTIĞIMIZ ÜRÜNLERIMIZI ARTIK KENDI PROFESYONEL ATÖLYEMIZDE, SIZLER IÇIN HAZIRLIYORUZ.

TEMEL AMACIMIZ BEBEKLERIN SAĞLIĞIYLA BERABER ANNELERIN GÖZ ZEVKINI BIR ARADA TATMIN EDECEK ÜRÜNLER ÜRETMEK. SADECE UYKU SETI DEĞIL DESTEKLEYICI KOMBIN ÜRÜNLERLE BERABER KOMPLE 'BEBEK ODASI TEKSTILI TASARIMI' YAPIYORUZ. ÜSTELIK IHTIYACINIZA YÖNELIK OLARAK MOBILYA, HALI, AVIZE VE DEKORATIF ÜRÜNLER SUNAN PEK ÇOK ARKADAŞIMIZ VAR.

İLGINIZ VE DESTEĞINIZ IÇIN HEPINIZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIZ!

DEAR DEER LOVE EKIBI...