Nasıl Sipariş Veririm?

Merhaba!
 
Dear Deer Love'ın birbirinden farklı, rengarenk desenlerle dolu dünyasına hoşgeldiniz. Kendi ölçülerinizde, kendi seçeceğiniz ürünlerle istediğiniz seti oluşturacağınız, tüm renk ve desenlere sizin karar vereceğiniz bir uyku seti sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!
 
Sizlere vermek istediğimiz hizmet, kendi seçimleriniz ile web sitemiz üzerinden kredi kartına taksit imkanı ile kendi siparişinizi kendiniz oluşturabilmenizdir. Bunun için ilk ihtyaç duyduğumuz yatağınızın 'iç' ölçüsüdür. Bebek karyolalarında ayrıca iç yatak 'üzerinden' yükseklik ölçüsü, montessori yataklarında yüksekliğe ek olarak kapı/boşluk bilgisi ile bu kısmın ölçüsüne ihtiyacımız vardır. 
 
Sitemizde şu anda en çok satan belli başlı setlerimiz mevcuttur. Bunlar üzerinde ölçü değişikliklerini ve ufak renk değişikliklerini ürünlerin seçenekler kısmından yapabilirsiniz. Yan korumalarımız için standart yükseklik 40 cm olduğundan, eğer yan yüksekliğiniz 40 cm'den az ise mutlaka sipariş notu kısmında bunu belirtin. Tüm yan korumalarımızın ön kenarı kalın, arka ve yan kenarları ince kurdeladan hazırlanmaktadır. Ayrıca sedir tipi yan veya arkası komple parmaklıksız beşikler için cırt-cırt uygulaması yapıyoruz. Yine sipariş notu kısmında bu talebinizi bize iletebilirsiniz.
 
Eğer yan koruma yüksekliğiniz 40 cm'den fazlaysa, tüm kurdelaları kalın istiyor veya hem alt hem üstte kurdela bulunsun istiyorsanız Tamamlayıcı Ürünler > Yükseltmeler kısmından siparişinize eklemeli, daha sonrasında sipariş notu kısmından bize bilgi vermelisiniz.
 
Eğer şu an web sitemizde bulunmayan özel bir sipariş vermek istiyorsanız lütfen bize whatsapp üzerinden ulaşın. Sipariş detaylarınız netleştirildikten sonra web sitemizin Özel Sipariş bölümünden sadece size özel bir sipariş formu açılacak, kredi kartı ile alışveriş hizmetimizden bu şekilde faydalanabileceksiniz.